We are passionate about building a valuable relationship between people and our long term partners, companies. To build up a valuable relationship between our partners and mid to junior, specialist level require a very deep understanding of both, candidates and our partners. NEEDle uses exclusively methods of direct search sometimes supported by online advertisement to connect people with the right professional opportunities.

ÚČETNÍ CZ

Pro našeho významného klienta, mezinárodní FMCG společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Účetní.

Náplň práce:

  • Vedení svěřené účetní agendy
  • Zadávání účetních dat finančního systému v oblasti provozní účtárny ( cestovní příkazy, služební karty, pokladna, příchozí a odchozí platby )
  • Kontrola účetních dokladů
  • Příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky

Požadujeme:

  • Min. 2 roky praxe v oboru
  • Znalost vedení účetnictví a MS Office
  • Flexibila a komunikativnost
  • Výhodou je znalost Helios Orange a MS Access

V případě zájmu o bližší informace a pro nezávaznou diskrétní diskusi kontaktujte Kristýnu Jiráskovou.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.

Společnost
NEEDle powered by F&P
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura