Rádi byste našli práci, kde dostanete prostor pro Vaši osobní realizaci a kariérní růst?

Právě Vás hledáme!

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Náplň práce:

  • budování a další rozvíjení dobrých vztahů s klienty společnosti
  • jednání s klienty v sídle společnosti (osobní, telefonické a emailové)
  • spolupráce se zkušenými kolegy

Požadujeme:

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • aktivní přístup k práci
  • chuť stát se profesionálem v oboru
  • trestní bezúhonnost
  • cizí jazyk výhodou-ne podmínkou

Nabízíme:

  • vysoké finanční ohodnocení
  • práci v příjemném a pohodovém pracovním prostředí
  • pobočku stabilní společnosti v Brně
  • moderní a atraktivní pracovní prostředí
  • kafetérie
  • možnost výrazného osobního a profesního rozvoje
  • nástup možný IHNED

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás. Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
ThinkMarkets
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.