Pro našeho klienta, velkou výrobně servisní společnost, hledáme manažera na pozici

Generální ředitel - výrobně servisní společnost

Nabízíme:

Výborné platové ohodnocení

Služební automobil

Stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti

Požadujeme:

Praxi na pozici ředitele výrobního závodu, servisní či obchodní společnosti

Praxi s řízením velkého týmu zaměstnanců

Plynulou znalost AJ

Náplň práce:

Řízení výrobně servisní společnosti

Expanze společnosti v ČR

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Hlavní město Praha
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura