Recepční/asistentka společnosti

Pro společnost Arca Capital, sídlící na Praze 4, hledáme recepční/asistentku.

Náplň práce:

uvedení návštěv, vyřizování telefonických hovorů

vedení kalendáře managementu

zabezpečení kancelářských potřeb, občerstvení

zpracování příchozí a odchozí pošty

administrativní podpora

příprava podkladů pro jednání (formátování, prezentace)

práce s MS Office – zejména MS Excel, MS Word, Outlook

jiné asistentské práce ve smyslu požadavků

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání
praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
znalost anglického jazyka slovem i písmem
výbornou znalost práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
analytické myšlení
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní chování
komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

samostatnou a zodpovědnou práci
odpovídající platové ohodnocení - dohodou
nástup: ihned/dohodou
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, sickdays)

Životopisy s aktuální fotografií zasílejte na uvedená kontaktní spojení.

Místo pracoviště: Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Společnost
Arca Capital Bohemia, a.s.
Adresa
Doudlebská 1699/5, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Administrativní pracovník, Office Manager, Recepční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.