Skrivanek is one of the largest language agencies in Central and Eastern Europe. You can find us in 12 countries in the world.

Skrivanek s.r.o. has been doing business in the Czech Republic since 1994. Since its activities began, it has become the leader on the language services market. Currently we have branches in 17 cities in the Czech Republic and 15 others all over the world. We offer language services to a wide range of customers ranging from big corporations to individual students.

Administrativní výpomoc - 20 hodin/týden - Zlín

Skřivánek s.r.o. hledá pro svou pobočku ve Zlíně vhodného kandidáta/-tku na pozici:

Administrativní výpomoc – cca 20 hodin týdně

Hledáme kolegyni/kolegu, která/ý nám pomůže zabezpečit plynulý chod provozovny ve Zlíně, bude s úsměvem vítat klienty naší společnosti a postará se také o jejich pohodlí. Budeme rádi, pokud nám uvolníš ruce převzetím některých administrativních činnosti - fakturací, došlou a odchozí poštou, případně dalších podobných činností.

Uvítáme novou kolegyni/kolegu s dokončeným SŠ vzděláním, časově flexibilní a se schopností organizace. Neobejdeme se také bez spolehlivosti, vstřícnosti, profesionálníhovystupování a schopností pracovat s balíčkem MO. Hledáme výpomoc na dlouhodobou spolupráci.

Našimi klienty a dodavateli jsou také cizinci, angličtinu využíváme na denní bázi.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu. Nabízíme práci na dohodu o provedení práce s nástupem možným ihned nebo dle dohody.

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem pomocí odpovědního tlačítka.

Všechna data a informace, které nám o sobě zašlete, zpracováváme v souladu s Nařízením GDPR o ochraně osobních údajů, více se můžete dočíst na www.skrivanek.cz.

Pokud si přejete být zařazeni do databáze uchazečů v případě, že Vám nenabídneme spolupráci v rámci inzerované pozice (aktuálního výběrového řízení, na které reagujete), informujte nás o tom prosím písemně. Budete tak dostávat nabídky ke spolupráci i po ukončení probíhajícího výběrového řízení a Vaše údaje budou za tímto účelem u nás bezpečně zpracovávány.

V opačném případě Vaše údaje bezpečně odstraníme po ukončení výběrového řízení.


Informace o pozici

Společnost
Skřivánek s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Pokladní, Recepční, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 15.10.2018 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.