Největší český zásilkový obchod s tradicí více než 15 let. Pro náš rozšiřující tým hledáme nové zaměstnance na:

IT technik - HW administrator

Česká obchodní firma přijme pro svojí pobočku v Č.Budějovicích pracovníka na pozici IT technik – HW administrator

Hlavní náplň a požadavky:Zodpovědnost za chod IT/ICT (zejména PC, notebooky, tiskárny)Instalace a konfigurace uživatelského softwaru (Win, Office, účto, CRM, ..)Správa síťové bezpečnosti a antivirové ochranyZpracování interních požadavků (uživatelský helpdesk)

Požadavky, které budou výhodou:Znalost správy serverů MS SQL.Znalost problematiky síťových zařízení, routerů a switchů, FireWallů. Údržba serverů MS Windows a virtualizační technologie, zálohování a archivace. Správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní).

V případě Vašeho zájmu pošlete Vás profesní životopis. Pro bližší informace volejte na 602 585 573 (p. Kubík) v době od 8 do 16 hodin. Termín možného nástupu ihned nebo po dohodě. Nabízíme práci v Č. Budějovicích, plat 20.000 - 30.000 Kč/měsíc, zázemí stabilní české firmy a zaměstnanecké benefity.

Práce na HP nebo ŽL.

Společnost
TV PRODUCTS CZ s.r.o.
Adresa
Nemanická 440/14, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel