Makléřská společnost RESPECT, a.s. patří mezi přední společnosti v oblasti zprostředkování služeb v oblasti pojištění firem a podnikatelů již od roku 1993. Jsme československá tradiční společnost, která zaměstnává dnes již více než 300 zaměstnanců v ČR a SR. Jsme pyšní na naše zaměstnance, pro které není cizí umění převzít odpovědnost za svou práci, týmový duch a neustálý zájem na sobě pracovat a vzdělávat se. Dlouhodobě se nám daří udržovat na pracovišti přátelské vztahy, k čemuž bezpochyby přispívá i průměrná doba spolupráce s našimi zaměstnanci v řádu 7+ let. Pokud hledáte stabilního a férového zaměstnavatele a na oplátku nabízíte to samé, dveře u nás jsou Vám otevřené a budeme rádi, když nám dáte o sobě vědět :)

Administrativní asistent/ka–BRIGÁDA–flexibilní pracovní doba

Hledáme šikovné studenty a studentky nebo aktivní maminky na MD na administrativní výpomoc – brigádu do oddělení, které zprostředkovává pojištění motorových vozidel. Kolegům bychom potřebovali uvolnit ruce s denní rutinní administrativou, čili žádné odborné znalosti z pojišťovnictví nejsou potřeba, vše ukážeme, zaučíme.

Náplň práce aneb co Vás čeká:

  • kontrola údajů na zelených kartách, následný tisk a třídění
  • evidence údajů do systému
  • příprava průvodních listů pro naše interní oddělení
  • třídění příchozích pojistných smluv
  • a další administrativní úkoly po zapracování

Jaké znalosti / zkušenosti byste měl/a mít, aby to klapalo:

  • především mít rád/a administrativu jako takovou
  • praxe z jakékoliv administrativní činnosti vítána
  • práce na MS Office, Excel není pro Vás cizí pojem – zvládnete vytvořit a naformátovat tabulku
  • umíte vzít za práci a jste spolehlivý/á
  • nemáte rádi chaos, raději si ve všem uděláte pořádek – máte smysl pro detail

Spolupráce:

  • flexibilita výběru pracovní doby – jestli zvolíte dopoledne či odpoledne, jestli 2x týdně či například 5x za týden je na Vás, celkově by práce měla představovat cca 16 hodin / týden, práce pak ve Vámi zvoleném čase ideálně mezi 8 – 16.30
  • dohoda o provedení práce

Odměna: 130 Kč / h

Nástup: pokud možno ihned - dlouhodobá spolupráce, nemá časové omezení

V případě Vašeho zájmu zašlete formou odpovědního formuláře Váš životopis a časové možnosti.

Společnost
RESPECT, a.s.
Adresa
Pod Krčským lesem 2016/22, Praha – Krč
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 130 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 15.10.2018 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.