VEDOUCÍ PORADENSKÉHO CENTRA V PRAZE R-R

Hledáte smysluplnou práci se společenským přesahem?

Láká vás možnost ovlivňovat sociální služby a pracovat na jejich zkvalitňování?

Díky svým komunikačním dovednostem si poradíte s nejrůznějšími situacemi?

Nebojíte se přebírat zodpovědnost a vést tým lidí?

Pokud odpovídáte ano, máme pro vás příležitost získat stabilní profesní uplatnění v jedinečné neziskové organizaci jménem ROZKOŠ bez RIZIKA. Poskytujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu. Snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb je na pozici VEDOUCÍ PORADENSKÉHO CENTRA V PRAZE provázáno s velmi zajímavou a pestrou pracovní náplní.

Vaše náplň práce bude obsahovat:

vedení Poradenského centra v Praze
vedení týmu do 10 osob
rozvoj služeb organizace v Praze a v jiných regionech, ve kterých R-R působí
dohled nad personálním i materiálním zajištěním centra a krajů, tvorba plánu personálního zajištění sociální a zdravotní práce
kontrola kvality sociálních služeb a jejich rozvoj
participace na aplikaci zdravotních služeb
tvorba a realizace projektů
reprezentace organizace
přímá práce s cílovou skupinou

Uvítáme člověka s těmito předpoklady:

ukončené VŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb)
znalost zákona o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb),
znalost standardů kvality sociálních služeb
orientace v grantových a dotačních titulech v ČR, zkušenost s psaním projektů
praxe ve vedoucí pozici min. 2 roky
zkušenosti s vedením týmu lidí
praxe v sociálních službách min. 5 let
řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka
znalost AJ, případně jiné jazyky
spolehlivost a zodpovědný přístup k vlastní práci i druhým lidem
dobré komunikační schopnosti a samostatné jednání
organizovanost a systematičnost, orientace na procesy a pravidla
samostatnost, spolehlivost, manažerské schopnosti, asertivní jednání, týmovost, komunikativnost
výhodou je alespoň započatý psychoterapeutický výcvik

Máme pro vás atraktivní pracovní nabídku:

práci na HPP v rozsahu plného úvazku a zázemí zavedené společnosti fungující přes 25 let
zaškolení a supervizi, další vzdělávání – profesní rozvoj, osobnostní růst
kancelář v centru Prahy (Opletalova ul.)
práci se společenským přesahem a prostor pro seberealizaci
možnost podílet se na strategickém plánování a ovlivňovat chod společnosti
neformální prostředí s přátelskou atmosférou a otevřenou komunikací
plat odpovídající sociálním službám
a mnoho dalších benefitů

Naše práce nás baví, vidíme v ní smysl a užitek pro širší společnost. Udržujeme standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Umíme se vzájemně podpořit a vyjít si vstříc. Chcete se stát součástí našeho pracovního kolektivu? Zašlete Vaše CV a motivační dopis. Nástup dle dohody (nejpozději 1. 1. 2019).

Společnost
ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.