ZLÍN ROBOTICS s.r.o. se zaměřuje na autorizovaný prodej, servis a systémovou integraci unikátních robotických technologií.

PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJ ROBOTICKÝCH PRACOVIŠŤ

ZLÍN ROBOTICS s.r.o. je mladá, inovativní česká firma zabývající se integrací nejmodernějších robotických technologií do průmyslu. Staň se u nás specialistou v řízení projektů vývoje robotizovaných pracovišť.

www.zlinrobotics.cz

PŘEDPOKLADY...

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • min. 3 roky zkušenosti v řízení projektů v oblasti automatizace/robotizace
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • technické myšlení a přehled o aktuálním stavu techniky
  • komunikativní znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • znalost SW na řízení projektů výhodou (např. MS Project)
  • znalost relevantní legislativy a technických norem výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • zájem poznávat nové technologie a řešení
  • ochota cestovat

PRACOVNÍ NÁPLŇ...

  • řízení projektů vývoje robotických pracovišť a jednoúčelových strojů
  • jednání se zákazníky vybrané zakázky
  • komplexní dohled nad projektem (finanční, termínový, kvalitativní, právní)
  • zpracování a vedení projektové dokumentace
  • spoluúčast na přípravě technických podkladů pro nabídky
  • spolupráce při zpracování technické dokumentace
  • předání technologie zákazníkovi

MŮŽEME NABÍDNOUT...

  • atraktivní a činorodou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v mladém a dynamickém týmu
  • stabilní zázemí a možnost profesního růstu
  • kurzy anglického jazyka a odborného vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
  • pololetní bonusy dle hospodaření společnosti (13. a 14. plat)
  • mobilní telefon
  • služební auto
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • místo výkonu práce ve Slušovicích

Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Další nabízené pracovní pozice:

NÁKUPCE / MANAŽER NÁKUPU

ELEKTROPROJEKTANT

MECHATRONIK - ELEKTRO

Společnost
ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
Adresa
K Teplinám 619, Slušovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Prodej a obchod, Project Manager, Strojní inženýr, Technický ředitel/manažer, Technik ve strojírenství, Account Manager, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel