Přední ryze český distributor stavebních materiálů PRO-DOMA,SE působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje hledá do svého stabilního týmu.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY DAT

Náplň práce:

- zastřešení chodu daného oddělení

- spravování kmenových dat v systému

- zachycování, správa a analýza požadavků na úpravy systému dat

- podílení se na tvorbě ceníků

- komunikace s dodavateli

- komunikace s vedoucími jednotlivých středisek aj.

- vedení a řízení týmu

- pravidelný reporting a komunikace s ředitelem nákupu

Požadujeme:

- min. SŠ/VŠ vzdělání (stavební zaměření výhodou)

- zkušenost s vedením týmu lidí (6-7 podřízených)

- praxe na podobné pozici min. 3 roky

- nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)

- znalost programu Navision velkou výhodou

- komunikační i organizační schopnosti

- znalost hromadného zpracování dat

- analytické myšlení

- odolnost vůči stresu

- flexibilita

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti

- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí

- zaměstnanecké benefity tj. stravenky (90 Kč/1 den) ,vzdělávání, penzijní připojištění aj.

- zajímavé finanční ohodnocení

- nástup možný ihned

- pracovní místo Mukařov - centrála

V případě zájmu zašlete vaše CV, pokud se do 3 týdnů neozveme, byla dána přednost uchazeči, který lépe splňuje naše požadavky.

Společnost
PRO-DOMA, SE
Adresa
U Mototechny 89, Tehovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Analytik prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.