Náplň práce

• odborné poradenství a konzultace v oblasti chovu, výchovy a péče o zvířata,
• tvorba vzdělávacích a osvětových materiálů v oblasti ochrany a chovu zvířat,
• organizace vzdělávacích a osvětových akcí, přednášek, seminářů, besed,
• administrativní a organizační agenda, vč. administrativní podpory externím odborným poradcům nadace a dále dle zadání a potřeb zaměstnavatele,
• organizace akcí a jednání, příprava podkladů / prezentací pro jednání,
• komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci / pracovníky, s partnery, spolupracovníky, s právnickými i soukromými osobami, s úřady a orgány státní správy, s médii a mediálními partnery apod.,
• příprava a zpracování podkladů pro PR, marketingové a FR aktivity, projekty a kampaně, podpora a podílení se na jejich realizaci, jejich zhodnocení aj.,
• zpracování podkladů pro grantová a výběrová řízení (vyhlášení programu, administrace žádostí o grant / dotaci, zpracování podkladů / žádostí pro výběrové řízení, příprava smluv apod.),
• vytváření a zpracování podkladů pro výroční zprávy, pro různé tiskové a propagační materiály apod.,
• v rámci své kompetence se podílí na prosazování poslání a cílů nadace / zaměstnavatele.

Požadujeme

• VŠ vzdělání (ideálně přírodovědné, zemědělské, popř. veterinární lékařství), nebo SŠ vzdělání s min. 5 letou praxí
• praxe na obdobné pozici výhodou,
• znalost AJ na úrovni B2 (slovem i písmem),
• znalost neziskového sektoru a předchozí praxe v NNO výhodou,
• znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Access, PowerPoint),
• samostatnost a výborné organizační schopnosti,
• flexibilita, pro-aktivnost, důslednost a pečlivost,
• aktivní a systematický přístup k práci,
• pracovní nasazení a odolnost proti stresu,
• pozitivní mysl a veselá povaha výhodou,
• ochota se dále vzdělávat.

Nabízíme

• práci na plný úvazek, se smysluplným obsahem a cílem,
• práci v etablované a respektované nadaci,
• motivující a příjemné pracovní prostředí,
• finanční ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru,
• vstřícný/přátelský kolektiv,
• dobrou dostupnost – v blízkosti stanice metra – Pankrác.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Motivační dopis a strukturovaný životopis v ČJ a AJ, vč. fotografie, posílejte přes kontaktní formulář. Děkujeme

Společnost
Nadace na ochranu zvířat
Adresa
Pujmanové 1219/8, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ošetřovatel/chovatel zvířat, Ekolog, Veterinární lékař, Zootechnik, Referent životního prostředí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pujmanové 1219/8, 14000 Praha 4, CZ
222 135 460