Firma Doppler CZ spol. s.r.o. Trhové Sviny, výrobce a prodejce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta/tku na ONLINE specialista/grafik a pracovník marketingu

ONLINE SPECIALISTA/GRAFIK/PRACOVNÍK MARKETINGU

Pracovní náplň:

  • online prezentace a prezentace produktů
  • navyšování online obratů
  • prezentace na sociálních sítích a jejich obsluha
  • grafické zpracování letáků a základních reklamních tiskovin
  • pořizování produktové a image fotografie a následná editace
  • marketingové plány pro posilování značky a podpory prodeje

Požadujeme:

  • spolehlivost a flexibilitu
  • zkušenosti s vedením online prodeje a online prezentací
  • zkušenosti s prezentací na sociálních sítích
  • velmi dobrou znalost práce na PC ( MS Outlook, Office – Word, Excel)
  • znalosti programů Photoshop, InDesign, Corel Draw pro přípravu a zpracování reklamních tiskovin
  • aktivní přístup k práci
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • znalost německého, nebo anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • možnost realizace a osobního růstu
  • zajímavou práci s dynamickým rozvojem
  • 13. a 14. Plat
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • finanční ohodnocení dle vlastní aktivity a pracovních výsledků
  • možnost jazykového vzdělávání a dalších vzdělávacích programů

Společnost
DOPPLER CZ spol. s r.o.
Adresa
Trocnovská 70, Trhové Sviny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.