Společnost Galleko s.r.o. vyvinula vlastní produktovou řadu výrobků, které pomáhají zvyšovat produkci zemědělských plodin. Zabýváme se vývojem, výrobou a distribucí produktů GALLEKO® v rámci střední Evropy a pomáháme našim zákazníkům - zemědělcům zlepšit výnosy.

Obchodní zástupce

KDE BUDETE PŮSOBIT?

Znovu se vracíme na Slovenský trh (dlouhodobě se dám daří na Českém trhu) a proto hledáme motivované lidi, kteří nám pomohou obchod obnovit a rozvinout. Hledáme obchodní zástupce na HPP, kteří chtějí pracovat na Slovensku a rozumí také dobře Slovensky. Možnost zajištění bydlení (byt).

Rádi bychom obsadili všechny kraje Slovenska novými obchodními zástupci!

CO VÁS ČEKÁ?

- samostatná práce, která je užitečná (pomáháme našim zákazníkům dosahovat vyšší výtěžnosti ze své zemědělské produkce)
- zákazníci, kteří naše produkty potřebují (ekologické produkty, které se osvědčily a skutečně fungují)
- odborná podpora z naší strany (mentoring, koučink, trénink on the job, školení)

CO BYSTE MĚLI UMĚT - ZNÁT?

- buďte sami sebou (nechceme lidi podle šablony, chceme lidi - osobnosti)
- mějte chuť a motivaci se od svých kolegů učit, abyste mohli co nejdříve pracovat samostatně
- buďte zkušenými řidiči, budete hodně na cestách
- snadno komunikujte s novými lidmi
- mějte schopnosti budovat dlouhodobé vztahy s klienty
- mějte logické uvažování

JAK NEJLÉPE ZAPADNETE DO NAŠEHO TÝMU?

- máte zálibu k přírodě, sportu
- máte smysl pro humor

CO PRO VÁS UDĚLÁME MY?

- budete mít jistý příjem a po zapracování Vám k němu přibudou provize (vše na HPP)
- získáte zajímavé bonusy
- budete moci využívat home office
- podpoříme Vás - v počátku získáte svého mentora / kouče, školení, materiály, zázemí
- budete moci sdílet své zkušenost s týmem
- budete součástí našeho týmu, budete moci ovlivňovat strategii a marketing společnosti

Poznámka: Mzda se skládá ze zkladní mzdy ve výši 650 Eur a provizních částek

Společnost
Galleko s.r.o.
Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)
Plat
Plat: 1 200 – 2 400 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel