Požadavky:
- nezbytná podmínka: úspěšně dokončené vzdělání VŠ/SŠ v oblasti IT/elektro (v případě SŠ vzdělání je nutná praxe alespoň 2 roky v oboru)
- všeobecná orientace v oblasti IT (HW i SW)
- komunikativní znalost AJ (kontakt s dodavateli, mailová a telefonická komunikace)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- komunikační a prezentační dovednosti, aktivní přístup, smysl pro zodpovědnost, týmová práce, loajalita

Náplň práce:
- produktová gesce v rámci prodejního týmu
- identifikace a rozvoj nových obchodních příležitostí
- rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
- podíl na týmové přípravě a prezentaci nabídek a řešení, participace na projektech

Popis společnosti:
- poskytovatel řešení a služeb v oblasti IT infrastruktury

Pracoviště:
- Brno

Mzdové ohodnocení:
- mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče
- základní mzda: 33 000,- + prémie
- horní hranice mzdy není omezena

Jiné výhody:
- 5 týdnů dovolené
- home office
- auto i pro soukromé účely
- mobilní telefon
- podpora jazykového vzdělávání
- možnost profesního růstu (školení, certifikace)

Společnost
S A L T O spol. s r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 66 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Account Manager, Project Manager, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel