Centrum Paraple pomáhá lidem s poškozením míchy z celé České republiky, kteří ochrnuli následkem nemocí či úrazů, k nimž dochází nejčastěji při sportu, skocích do vody, dopravních nehodách nebo následkem pádu. Při pobytu v našem centru společně řešíme vše, co život s míšním poškozením přináší.

Aktuálně hledáme posilu do našeho fundraisingového týmu – kolegu/kolegyni, co má chuť rozvíjet spolehlivou a profesionální značku přední české neziskovky.

Co budete dělat?

  • podílet se na fundraisingové strategii organizace
  • připravovat komunikační plán a naplňovat jej
  • navazovat a rozvíjet vztahy s dárci a s firemním sektorem
  • udržovat vztahy se zástupci médií, vyhledávat a oslovovat nové
  • podílet se na produkci fundraisingových akcí a prezentaci organizace

Co od vás očekáváme?

  • min. 2 roky zkušenosti s fundraisingem nebo PR (marketing, komunikace)
  • vynikající schopnost komunikace a navazování kontaktů na všech úrovních
  • zkušenosti s řízením projektů
  • smysl pro vnímání potřeb neziskové organizace
  • výbornou znalost práce na PC (MS Excel, Word, Power Point)
  • výborný psaný projev v ČJ, dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • samostatnost, ochotu se učit, schopnost spolupráce v týmu

Co nabízíme?

  • příležitost významně se podílet na rozvoji respektované organizace
  • pestrou a smysluplnou práci
  • firemní kulturu založenou na důvěře a vzájemné komunikaci
  • otevřenou přátelskou atmosféru, neformální prostředí
  • flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova
  • kancelář v klidné pražské lokalitě s dobrou dostupností MHD
  • férové mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci, praxi a povaze neziskové organizace
  • systém motivačního finančního oceňování
  • benefity formou Cafeterie, 5 týdnů dovolené, Multisport kartu, sick days, kurzy angličtiny, kulturně- vzdělávací a společenské akce, služby naší kavárny - zaměstnanecké ceny obědů a další

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání CV a motivačního dopisu v rozsahu minimálně poloviny A4, uvedení referencí výhodou.

Společnost
Centrum Paraple, o.p.s.
Adresa
Ovčárská 471/1b, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace