Pracovní náplň

Příprava podkladů, zpracování a kompletní vedení mzdové agendy zaměstnanců
Zajištění vybraných personálních činností (nástupy, výstupy….)
Příprava podkladů pro plán mezd
Odpovědnost za jednání s úřady státní správy v oblasti sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daní, penzijního spoření apod. (přihlášky a odhlášky zaměstnanců, měsíční hlášení, roční vyúčtování daně z příjmů, ELDP)
Vedení složek zaměstnanců, archivace dle platné legislativy a interních předpisů

Nabízíme
Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Možnost dalšího profesního vzdělávání
Sociální benefity v hodnotě 27 000,- Kč/rok
Pracovní smlouva první rok na dobu určitou, následně možnost změny na dobu neurčitou

Požadujeme
Středoškolské vzdělání ekonomického směru
Praxe v oblasti mezd a personalistiky min. 3 roky
Znalost pracovně-právních, mzdových a daňových předpisů
Uživatelská znalost MS Office
Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita
Komunikativní osobnost, vstřícnost a ochota spolupracovat

Společnost
Severočeské vodovody a kanalizace a.s.
Adresa
Dělnická 14, Most – Velebudice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, 13. plat, Možnost studijního volna
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel