Společnost Logicworks působí na českém trhu již od roku 2004 a je držitelem certifikace Apple Authorized Reseller pro B2B segment v České republice. Mezi hlavní činnosti této společnosti patří firemní support, SLA a helpdesk podpora klientů, poradenství, školení, mobile device management, audity a dále servis či prodej technologií Apple. Kromě toho má Logicworks také vlastní půjčovnu iPadů a zajišťuje pronájem Apple techniky do firem v ČR a SR.

Apple Authorized Reseller - Second Line

Kdo jsme?
Logicworks se specializuje na implementaci Apple technologií ve firmách a jejich následnou správu. Pro klienty řešíme kompletní IT od běžné denní agendy, přes strategické plánování, inventory management, monitoring až po on site zásahy. Jsme dynamický tým mladých lidí, kteří jsou přesvědčeni, že technologie by měly lidem pomáhat.

Koho hledáme nyní?
Hledáme nového kolegu do rychle se rozšiřujícího se supportního oddělení, který bude řešit požadavky klientů buď vzdáleně přes TeamViewer nebo jako on-site support. Dále bude konfigurovat DNS záznamy, konfigorvat NAS úložiště, popřípadě vytvářet konfigurační profily. V neposlední řadě bude zodpovědný za průběžnou tvorbu dokumentace a knowledge base klientů.

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?
Výborná znalost macOS je naprostou podmínkou. Dále pak dobrá orientace v síťovém prostředí (například DNS záznamy, DHCP, DNS, VLAN, VPN, Wi-Fi) a základní znalost UNIX prostředí.

Výhodou bude, pokud...
… máte vynikající znalost příkazové řádky, pokročilé znalosti práce s TCP/IP, IPv4, IPv6, výbornou znalost operačního systému iOS, řidičský průkaz a nekouříte.

Co můžeme nabídnout?
Jedinečnou možnost být v každodenním kontaktu s těmi nejmodernějšími technologiemi.
Místo v jedné z nejmodernějších českých kancelářích v Holešovicích ve zmrd-free firmě.
Vzdělávání hrazené firmou, mimo jiné Apple certifikace.
Dovolené tolik, kolik každý potřebuje a kdy jí potřebuje (v zodpovědných a rozumných mezích).
A samozřejmě MacBook Pro a iPhone k osobnímu používání podle vlastního výběru.


Napište nám. Náš jablečný sad už se na vás těší!


Informace o pozici

Společnost
Etnetera Logicworks, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel