Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Senior Tester/Test Analytik

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici Senior Tester – Test Analytik. Vaším úkolem bude testování aplikací manuálně i pomocí připravených automatických skriptů, příprava testovacích scénářů, automatizace. Jedná se především o webové aplikace. Budete se účastnit jednání s vlastníky aplikací, projektovými manažery, vývojáři v agilním vývojovém týmu.

V moderních kancelářích (ne openspace) v centru historické Prahy, budete součástí profesionálního týmu v příjemném prostředí, které nabízí dobrou rovnováhu mezi pracovním / osobním životem, ležérní styl oblékání a pravidelné společenské akce.

Náplň práce

- Tvorba testovacích scénářů dle požadavků, funkční specifikace a detailního technického designu

- Manuální provádění testů, spouštění automatických testů

- Tvorba testovacích skriptů

- Analýza výsledků testů

- Podpora při řešení nahlášených incidentů a problémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Minimálně 2 roky praxe na pozici Tester nebo Test analytik

- Minimálně základní znalost vývojového procesu

- Znalost testovacích postupů, životního cyklu testování

- Znalost alespoň některého nástroje pro správu bugů/incidentů (např. Bugzilla, JIRA, …)

- Výhodou znalost nástrojů pro automatizaci testů (např. Selenium, JMeter, SOAP UI)

- Znalost SQL (Oracle, Postgres)

- AJ minimálně na technické úrovni

Co vám můžeme nabídnout

- Pracovní poměr na dobu neurčitou

- Práce na dlouhodobých projektech

- Zajímavé ohodnocení

- Flexibilní balíček různých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, dotované posilovny, flexibilní pracovní doby, MHD a další

- Nabízíme zajímavou práci v mladém mezinárodním týmu, možnost podílet se na rozvojových a inovativních oblastech, profesního růstu

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura