Hledáme obchodníky do našeho týmu!

Představení společnosti:

Společnost Gradus s.r.o. je prosperující stavební česká firma se sídlem v Praze – Horních Počernicích. Zabýváme se subdodávkami ve stavebnictví, jedním z nich jsou dodávky a montáže (pokládkou) podlahových krytin. Klademe důraz především na kvalitu výrobků, péči o zákazníka a profesionální přístup.

Náplň práce:

- samostatný obchodní a technický manager s působností po celé ČR

- získávání nových zakázek

- vyhledávání potencionálních zákazníků

- starost o vlastní zakázky od nabídky až po předání díla

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci

- zázemí prosperující společnosti s přátelskou až rodinou atmosférou

- zaškolení v dynamicky se rozvíjejícím oboru stavebnictví

- cestování po celé České republice, příp. Evropě

- pracovní smlouva na HPP

- základní plat 22-30.000 Kč dle zkušeností + procenta ze zrealizovaných zakázek

- firemní auto, notebook, mobilní telefon

- možnost částečně home-office

- firemní benefity (stravenky, školení, extra dovolená, příspěvek na životní a penzijní pojištění, každoroční příspěvek na čerpání z benefity.cz …)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe stavebního oboru)

- praxe ideálně v podlahách/ve stavebnictví

- PC – uživatelské znalosti (práce v interním systému)

- řidičský průkaz sk. B

Společnost
G R A D U S, s.r.o.
Adresa
Běluňská 574/9, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.