Agentom Alfa, fullservis agency

Back office, administrativa, junior účetní

Obchodně-marketingová společnost do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici

Náplň práce:

  • Komplexní správa velké klientské firmy
  • Zajištění provozní podpory obchodního týmu – 30 OZ v ČR a SR
  • Zpracování účetních dokladů – příprava podkladů pro účetní
  • Zpracování a příprava mzdových podkladů
  • Kontrola knih jízd
  • Organizace výběrových řízení
  • Zadávání inzerce na pracovní pozice, předvýběr uchazečů
  • Tvorba pracovních smluv a ostatních vstupních dokumentů pro zaměstnance
  • Příprava podkladů pro fakturaci

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Základní znalost účetnictví
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Anglický jazyk – úroveň B1
  • Slovenský jazyk- porozumění slovensky mluvícím kolegům
  • Znalost softwaru Pohoda výhodou, ne nutností
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Neformální firemní kultura
  • Zaměstnání na HPP na dobu určitou, zástup za mateřskou
  • Stravenky
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Kurzy anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělání, využití aplikace Seduo
  • Firemní teambuildingy, společné obědy, grilování a jiné aktivity
  • Možnost využít HO a sick day
  • Pružná pracovní doba
  • Dog friendly office
  • Nástup ihned s kompletním zaškolením

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj profesní strukturovaný životopis společně s fotografií.

Společnost
AGENTOM ALFA s.r.o.
Adresa
Křemencova 178/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Slovenština (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

AGENTOM ALFA s.r.o., Hana Sedlaříková