kreativní Grafik / Grafička

Pro našeho klienta, významnou českou společnost působící v segmentu elektrotechniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kreativního Grafika.

Náplň práce

  • tvorba atraktivní a invenční grafiky ke kampaním (marketingové akce, online aktivity, sociální média)
  • grafické a obsahové propojení online a offline světa nákupů
  • příprava grafického vzhledu nových webových stránek
  • tvorba invenčních a výrazných newsletterů a display bannerů
  • usměrňování firemního vzhledu nových webových stránek
  • implementace hotových vizuálů do online bannerů, POS materiálů (letáků, katalogů, stojanů, plakátů, podlahových grafik, wobblerů) a do fotografií pro rozhodování
  • návrhy InStore designu InStore manuálu
  • aktualizace a správa webových stránek a e-shopů v rámci grafiky

Požadujeme

  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • cit pro stručné, jasné (pro zákazníka pochopitelné) a úderné sdělení výrazně podpořené vizuálem
  • excelentní znalost Adobe (InDesignu, Illustratoru, Photoshopu)
  • schopnost vidět a vnímat čitelnost komunikace ze strany zákazníka
  • dobrá znalost úprav fotografií, výhodou zkušenost s focením
  • kreativní myšlení a schopnost vnést do práce neotřelé nápady a aktuální vizuální trendy
  • velmi dobrá znalost webové a online grafiky, přípravu tiskové produkce a pro vlastní tiskový plotr
  • pečlivost, preciznost a smysl pro detail
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní české společnosti
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • stravenky ve výši 100Kč
  • systém Cafeterie
  • karta Multisport
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce v centru Prahy
  • dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí
  • zaměstnanecké slevy
  • možnost jazykových a odborných školení
  • prostor pro seberealizaci
  • příležitost k osobnímu rozvoji i profesnímu růstu

Společnost
Dunross
Adresa
Sudoměřská 1293/32, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Grafik, Designer, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Dunross, Nikol Flachsová
734 446 122