Pracujte s námi

Heaven Labs není obyčejná firma, v našich laboratořích vzniká božské jídlo. Jsme česká společnost, která ovlivňuje celou planetu. A právě teď nám schází někdo, kdo se k naší misi připojí.

Stereotyp u nás nenajdete, držíme krok s dobou a sami bez ustání vytváříme nové a lepší technologie. Ať už se hlásíte do kanceláře, výroby nebo laboratoře, stáváte se součástí našeho prima týmu. Pak s námi měníte způsob, jakým lidé doposud přemýšleli o jídle. Padneme si do oka?

Koho hledáme?

Pravou ruku hlavní finanční a mzdové účetní

Nadšence do čísel

Člověka, který se rád učí nové věci a získává cenné pracovní zkušenosti

Vaším úkolem bude:

  • Každodenní stahování banky a platebních bran do Flexibee
  • Zadávání hlaviček dokladů do Flexibee (faktury přijaté, pokladna)
  • Kontrola nezaúčtovaných plateb, ke kterým chybí doklady a obstarání těchto dokladů
  • Evidence a formální kontrola došlých faktur, zajištění oběhu
  • Vystavování dobropisů za vratky plateb zákazníkům
  • Stahování faktur z různých aplikací – UBER, FCB, Google AdWords, atd.
  • Archivace dokumentů, skenování dokladů a elektronická archivace smluv
  • Párování e-shopových plateb
  • Vyúčtování služebních cest
  • Další účetní a administrativní práce dle potřeby

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví, daňové agendy a souvisejících předpisů
  • Praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, přátelské vystupování
  • Aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Práci, která má smysl a podporuje unikátní produkt posledních let
  • Být součástí skvělého týmu, který mění koncept stravování
  • Krásné kreativní kanceláře v Praze Uhříněvsi
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Neomezená zásoba MANY a ostatních nápojů po celou pracovní dobu
  • Firemní fitko, lekce jógy a fyzioterapie
  • Nezapomenutelné teambuildingy a další společné akce

Společnost
Heaven Labs s.r.o.
Adresa
Přátelství 172/42, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MANA - Heaven Labs s.r.o., Eliška Zvoníková
00420603168553