Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Brigáda - skladník 170 Kč/hod. jen ranní směna!

Pro našeho klienta, který se zabývá rychlou a efektivní zásilkovou přepravou, hledáme pracovníka do skladu.

Nástup: Ihned

Pracoviště: Nehvizdy

Pracovní doba: Po-Pá, 8:00 - 14:00

Náplň práce:
- vykládka a nakládka kamionu (zásilky do 50kg)
- skenování zásilek pomocí skeneru

Požadujeme:

- vykládka a nakládka (zásilky do 50kg)
- manipulace s balíky ve skladu
- komunikace s příjemci zásilek

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- mzda 170 Kč/hod.

Životopis a kontakt na Vás posílejte na pracezavináčworkservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE Nehvizdy na telefonní číslo 601 311 311 a ozveme se zpět.

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 19.11.2018 – 30.6.2019
Zadavatel: Personální agentura