Nezisková organizace zaměstnávající pouze osoby se zdravotním postižením, oceněná jako Neziskovka roku 2015 hledá kolegu/kolegyni na pozici

Pracovní asistent/ka

Co vás čeká

Jde především o pracovně asistenční služby, které umožní zaměstnancům se zdravotním postižením lépe vykonávat práci a zlepší pracovní pohodu a vykompenzují specifické potřeby OZP zaměstnanců.

Vaše práce bude pestrá, od zaškolování nováčků, včetně praktických ukázek prací, pomoc se začleňováním do týmu, zvládání komunikace se zákazníky, využívání komepenzačních pomůcek a mnoho dalšího.

Většinu času strávíte v terénu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ideální pozice pro studenty a absolventy sociálních škol, ale není nutnou podmínkou. Rozhodně byste měli mít určité povědomí nebo ještě lépe zkušenosti s lidmi se zdravotními hendikepy

Kromě toho je nutná vášeň pro čistotu a uklizený byt, budete se totiž věnovat našim uklízečkám.

Řidičský průkaz by byl fajn, určitě byste měli mít nějakou zkušenost s MS Office.

Na této pozici je asi zbytečné zdůrazňovat entuziasmus, sociální cítění, pracovitost, důslednost, přirozenou autoritu a lásku k lidem.

Při výběru u nás mají přednost hendikepovaní, ale není to jediné kritérium výběru.

Co vám můžeme nabídnout

Především smysluplnou práci. Zaškolení a systematické vzdělávání pro praxi (jak pracovně-asistentskou, tak úklidovou) včetně např. kurzu znakového jazyka.

Flexibilní úvazek - preferujeme 50% úvazku, ale lze domluvit i jinak

Nástupní mzda 100 Kč/ hod. Pro leší orientaci tato částka odpovídá mzdě 16.000 (až 22.000 po zapracování) za plný úvazek

Nástup dle domluvy nebo ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, odpovězte na tento inzerát.

Odpovědí na tento inzerát vyjadřujete svůj souhlas se správou, zpracováním a uchováním vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání pro vaši osobu a veškerá data budou zpracováná a uchovávána pouze v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu. Souhlas poskytujete na dobu 5ti let, ale může být kdykoli písemně odvolán. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje uvedené ve vašem životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
Tamtamy o.p.s.
Adresa
Kubánské náměstí 1391/11, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 16 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Trenér/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: neslyšící, tělesně postižení, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Tamtamy o.p.s., Libuše Trnová