Transparency International - Česká republika, o.p.s. (TI), nevládní nezisková organizace, jejímž posláním je snižovat míru korupce v ČR, nabízí studentům 3. – 5. ročníků právnických fakult se zájmem o veřejné právo pozici asistenta/asistentky v právní poradně TI v rozsahu 2 dnů v týdnu a finančním ohodnocením 100 Kč/hod ve formě dohody o provedení práce uzavřenou do konce roku 2018 s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Projektový manažer/ka – expert/ka na protikorupční témata

Náplň práce:

· samostatné řízení mezinárodních projektů

· vedení projektového týmu, komunikace s partnery, donory, relevantními institucemi, veřejná prezentace výstupů projektů

· analytická a evaluační činnost v oblasti hodnocení a řízení rizik

· odborné vedení veřejných akcí

· dílčí školitelská činnost v rámci projektů

· podílení se na přípravě a rozvoji nových projektů a témat

Požadujeme:

· vysokoškolské vzdělání

· nejméně 3 roky praxe s vedením projektů

· obecnou expertní znalost některé z následujících oblastí: dotační politika, veřejné zakázky, hodnocení a řízení rizik, regulace lobbingu, nastavování protikorupční politiky, protikorupční vzdělávání

· dobrou znalost angličtiny

· komunikativnost, flexibilitu, aktivitu, samostatnost

· vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

· zajímavou práci v jedné z nejvýznamnějších neziskových organizací v ČR

· spolupodílení se na rozvoji nových projektů a rozvoji celé organizace

· zapojení do mezinárodních aktivit Transparency International

· platové ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru

· další profesní vzdělávání

· 5 týdnů dovolené

· Flexibilní pracovní dobu

Nástup možný ihned. Místem výkonu práce bude převážně Praha.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete do 26. 10. 2018 Váš strukturovaný životopis v češtině a angličtině spolu s motivačním dopisem v češtině. Do motivačního dopisu rozveďte podrobněji konkrétní zkušenost s přípravou a realizací projektů (organizace, název projektu, donor, délka trvání, finanční objem, Vaše role v projektu).

Společnost
Transparency International - Česká republika, o.p.s.
Adresa
Sokolovská 260/143, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.