Danaflex Group vytváří svůj český tým pro novou inovativní výrobu.
Vyrábíme flexibilních filmy a obaly, např. pro čaje, omáčky, cukrovinky, občerstvení, kávu a těstoviny.
Spolupracujeme s partnery, jako je Nestlé, PepsiCo, Jacobs, Heinz a další.
Společnost DGPack představuje inovativní firmu, která nabízí možnost profesního růstu.
Připojte se k nám a vybudujte s námi nový český výrobní závod!

Chcete být součástí nového projektu od samotného počátku?
Jste dobrý specialista, nebo manažer v různých oblastech výroby?
Je pro vás start-up atmosféra výzvou?
Jste nadšený pro řešení neobvyklých problémů, zvládáte řešit více úkolů a dělat rozhodnutí?
V tomto případě čekáme na Váš životopis, řekněte i svým blízkým přátelům a vytvořte s námi opravdu silný tým!

Účetní

Co budete dělat:

  • Účtovat faktury přijaté a vydané
  • Účtovat bankovní výpisy a majetek společnosti
  • Spolupracovat při zpracování pravidelných účetních výkazů na měsíční, kvartální i roční bázi pro vedení společnosti, státní instituce a banky
  • Další administrativu spojenou s účetnictvím

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
  • Znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, znalost problematiky DPH a majetku
  • Výbornou orientaci v MS Office

Nabízíme:

  • unikátní příležitost stát se součástí nově vznikajícího týmu
  • motivační mzda
  • 25 dní dovolené
  • stravenky ve výši 100 Kč
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • roční bonus na základě splnění cílů společnosti

Společnost
DGPack s.r.o.
Adresa
Floriána Nováka 5267/3, Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Ekonom, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DGPack s.r.o., Klára Hamerská
602 438 674