Nuntius Christimatistiriaki Anonimos Eteria Parochis Ependitikon Ipersion S.A.

Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.

Z důvodu dynamického vývoje naší společnosti hledáme pracovníky na pozici:

Account Manager

Město: Atény

Naše makléřská společnost hledá nového vhodného kandidáta na pracovní pozici v Řecku, jehož zodpovědností bude poskytovat našim současným klientům technickou podporu a informace o trhu. Nabízíme 21,600 CZK měsíčně, bonusy a ubytování.

Náplň práce:

- Péče o důležité klienty

- Pomoc s obchodováním

- Aktivní komunikace s novými a současnými klienty

- Každodenní report

Požadavky:

- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání

- Pracovní zkušenost ve sféře finančního obchodování

- Praxe v prodeji služeb je výhodou

- Preciznost a odolnost vůči stresu

- Dobrá komunikační ználost anglického nebo řeckého jazyka

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve rozšířujícím se globálním podniku

- Základní školení

- Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy. Čístá mzda – 21,600 CZK + bonus + ubytování

- Možnost profesního růstu s naší globální společnosti Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.

Pokud máte zájem o tuto pozici, prosíme, zašlete nám svůj životopis kliknutím na tlačítko. Prosíme, abyste ve své žádosti také uvedli: Odesláním životopisu uděluji v souladu s §5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů („zákon o ochraně osobních údajů“) dobrovolně souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v životopise („osobní údaje“) na dobu 1 roku společnosti Ayming Česká republika, s.r.o., IČO 24287768, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha – Žižkov, zapsaná v obchodním rejstříku vededeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193005 (dále jen „Ayming“), a to za účelem účasti ve výběrovém řízení na danou pracovní pozici.

Společnost
Nuntius Brokerage and Investment Brokerage Services S.A.
Address
Greece
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate) nebo Greek (Intermediate) nebo Czech (Proficient)
Benefits: Bonuses, Accommodation / housing allowance
Listed in: Administration, Administration, Officer
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Nuntius Brokers, Vasilis Tatarakis
+30 697 0333346