Jsme česká společnost specializovaná na energetické hospodářství v průmyslu, 24 let na trhu, příjemné pracovní prostředí v kolektivu odborníků ...

Co vás čeká ?

Práce JavaScript / Java programátora na zajímavém projektu

Člen týmu pro vývoj relativně jednoduché, ale zato rozsáhlé FROND-END části aplikace .

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ?

Potřebné znalosti: JavaScript, CSS, HTML

Ideálně: Základy SQL & obecná znalost relačních databází, programovací
jazyk Java (Hibernate, Spring)

Výhoda, nikoli nutnost : VueJS, ES6, práce s NPM / YARN & Webpack, IntelliJ Idea, GIT

Co vám můžeme nabídnout

Práce na projektu s dlouhodobou-trvalou perspektivou , v úzkém týmu zkušených specialistů s mnohaletými zkušenostmi, s nejmodernějšími technologiemi.

Nástupní plat 30-45 tis Kč podle Vašich znalostí a zkušeností.

Bonusy: Služební auto i k osobnímu použití , příspěvek na důchodové pojištění 2tis Kč měsíčně , stravenky na obědy, týden placené dovolené navíc oproti standartu, možnost práce z domova, náklady na dopravu hrazené

Bydliště - ideálně Ústecký kraj , např. Most, Litvínov , Chomutov, Louny, Žatec, Kadaň, Teplice, Bilina, Duchcov apod .

Těšíme se na Vaše dotazy a na případnou spolupráci !

kontakt: Ing. Tomáš Seidl , tel : 608418161 , mail skrze portál jobs.cz

Společnost
DATEX Control Systems, spol. s r.o.
Adresa
Průjezdná 1951/6, Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

DATEX Control Systems, spol. s r.o., Ing. Tomáš Seidl
608 418 161