Pro pražskou pobočku organizace ROZKOŠ bez RIZIKA hledáme kolegyni na pozici

zdravotní sestra

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.

Hledáme zdravotní sestru pro Poradenské centrum R-R Praha a terénní práci.

Náplň práce:

výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce
poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa
terénní práce i ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 6-8 krát za měsíc
práce v ordinaci v Poradenském centru Praha 1x týdně (čtvrtek do večerních hodin)
terénní práce mimo Prahu - Středočeský, Liberecký, Pardubický a Královéhradecký kraj
spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

Požadujeme:

ukončené SŠ se zdravotnickým zaměřením, obor všeobecná sestra,
znalost AJ,
uživatelská znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu,
bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
řidičské oprávnění skupiny B, nutné být aktivní řidič
ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách
spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

práci na HPP, úvazek 1,0
zaškolení a supervizi, další vzdělávání
kancelář v centru Prahy
práci se společenským přesahem
přátelský kolektiv

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup dle dohody, možný ihned.
Chcete-li se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím vaše CV a motivační dopis.

Společnost
ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.