A DOMA z. s. vypisuje výběrové řízení v projektu Znovu do života spolu na obsazení pozice:

Vedoucí komunitního centra

Náplň práce:

· Metodické vedení komunitního centra

· Programové a metodické obměňování náplně sdílených aktivit

· Aktivní vyhledávání a budování funkčních vztahů v komunitě

· Propagace a prezentace projektu

· Zpracování feedbacku od cílové skupiny a tvorba individuálních plánů

· Příprava informačních seminářů a spolupráce s vedoucími odborných aktivit

· Spolupráce s odborníkem na přípravě festivalu pro 3000 lidí v roce 2020

Požadujeme:

· VOŠ, VŠ vzdělání v sociální práci

· Zkušenost s vedením týmu

· Schopnost práce s lidmi různých věkových skupin

· Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti

· Samostatnost, umění zvládat krizové situace, odolnost vůči stresu

· Kreativnost a tvůrčí myšlení

Nabízíme:

· Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou od 1.1.2019 do 31.12.2020

· Možnost realizovat tvůrčí nápady v inovativním projektu mezigenerační spolupráce na Praze 4, který je pokračování komunitního centra založeného v roce 2016

Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům.

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.