Nezisková organizace ESET – HELP a Klinika ESET nabízí pracovní pozici terénní psychiatrické sestry v rámci multidisciplinární služby Komunitní terénní tým. Služba je určena lidem se závažným duševním onemocněním.

Terénní psychiatrická sestra pro Komunitní terénní tým

Nabízíme

· Pracovní pozice terénní psychiatrické sestry v multidisciplinární službě Komunitní terénní tým.

· Možné datum nástupu: ihned

· Práce na 1,0 úvazek, mzda 24 000 – 35 000 Kč. Plat dohodou s motivační složkou.

· Pracovní doba 8 – 16:30 h bez sobot a nedělí

· Pravidelná supervize, podpora vzdělávání, benefity.

Náplň práce

· Podpora klientů především terénní formou v jejich přirozeném prostředí.

· Multidisciplinární týmová spolupráce, psychiatrická rehabilitace, case management, asertivní/proaktivní přístup, komplexní a dlouhodobá spolupráce, spolupráce s dalšími sociálními a zdravotními službami i přirozenou sociální sítí klienta

Požadujeme

Zdravotní sestra se specializací psychiatrická sestra pro práci ve vlastním prostředí klienta. Práci může vykonávat výhradně zdravotní sestra s touto specializací.

Podmínky výběrového řízení:

· Zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

· Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit

Společnost
ESET - HELP, z. s.
Adresa
Úvalská 3411/47, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 24 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.