Swatch Group je nadnárodní korporace podnikající ve výrobě a prodeji hodinek, šperků a hodinkových komponent. Skupina Swatch Group má výjimečnou emotivní kulturu. Krása a smyslnost je součástí hodinek stejně jako nejnovější technika, kvalita a přidaná hodnota na zápěstí zákazníka. Obojí, emotivní poezie i inovativnost, hraje aktivní roli ve vztahu k zákazníkům. Swatch Group byla založena v roce 1983 a zaměstnává přibližně 36 000 osob v padesáti zemích světa.
EM Microelectronic patřící do skupiny Swatch Group dodává integrované obvody, displeje a elektronické moduly, a to nejen pro použití při výrobě hodinek. Má know-how pro návrh a výrobu obvodů s extrémně nízkým příkonem a nízkým napětím pro použití u přenosných zařízení napájených z baterií. Obvody z EM lze nalézt v mobilních telefonech, periferiích PC, v zařízeních IoT i v identifikačních systémech předních světových výrobců. Centrála firmy EM Microelectronic se nachází v Marin ve Švýcarsku, její návrhová střediska jsou v Praze/Brně (ČR), v Colorado Springs (USA) a část výrobních kapacit v Asii.
Firma ASICentrum, založená v roce 1992 v Praze, je návrhové středisko mateřské firmy EM Microelectronic a vývojové centrum pro divizi Swatch Group Services a firmu ETA. Již od roku 2001 se ASICentrum podílí na návrhu nejpokročilejších nízko příkonových a nízko napěťových analogo-číslicových integrovaných obvodů. ASICentrum dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami v České republice a to přednáškami, školením studentů a poskytováním témat diplomových prací.

PHP programátor SWATCH GROUP

Náplň práce:

Budete mít příležitost vyvíjet a upravovat webové aplikace v prostředí PHP5 + MySQL + Apache. Budete provádět migrace webových aplikací na verzi OS CentOS6 nebo 7.

Požadavky:

  • znalost PHP a JavaScriptu
  • znalost SQL (MySQL)
  • znalost HTML
  • základní znalost BASH a Perl
  • základní znalost Apache
  • základní znalost OS Linux (RHEL, CentOS)

Výhody pro získání pozice jsou zkušenosti v těchto oblastech:

  • správa serverových operačních systémů MS Windows
  • správa serverových operačních systémů Linux (RHEL)
  • instalace a správa klientských systémů MS Windows
  • instalace a správa klientských systémů Linux (RHEL, CentOS)
  • monitorovací systém Zabbix
  • redakční systém DRUPAL

Vzdělání:

středoškolské příp. probíhající bakalářské či inženýrské oboru IT nebo počítačových technologií

Nabízíme:

  • práci vhodnou např. pro studenty jako praxe a brigáda
  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
ASICentrum spol. s r.o.
Adresa
Novodvorská 994/138, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.