Do našeho interního stavu personálně-poradenské společnosti působící v České republice a na Slovensku hledáme posilu do pražské pobočky na pozici HR konzultanta pro temporary placement a recruiting.

Náplň práce:

  • koordinace celého HR procesu
  • vyhledávání, oslovování, výběr vhodných kandidátů
  • přímé kontaktování vhodných kandidátů a testování jejich schopností
  • recruiting - vyhledávání vhodných kandidátů podle požadavků zadaných klientem
  • aktivní komunikace s klienty i kandidáty
  • vyhledávání a příprava požadavků na jednotlivé pracovní pozice
  • inzerování pracovních míst na pracovních portálech, sociálních sítích, apod…
  • práce s databází brigádniků a pracovníků na částečný úvazek, vedení docházek
  • příprava dohod mimo pracovní poměr
  • příprava mzdových dat a dokumentů
  • kontaktování a případné schůzky s potenciálními zákazníky
  • prezentace společnosti

Požadujeme:

  • praxi v HR oblasti/ administrativa - výhodou
  • znalost pracovněprávní agendy - výhodou
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • znalost práce na PC tj. excel, word, apod.
  • komunikační a prezentační schopnosti, flexibilita

Nabízíme:

  • práce v mladém, příjemném kolektivu
  • příjemné pracoviště v centru Prahy (dobře dostupné metrem i tramvají)
  • práci v dynamicky se rozvíjející se společnosti
  • stravenky
  • home office
  • služební notebook, telefon
  • zajímavé platové ohodnocení

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Děkujeme

Společnost
HRQ CZ s. r. o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, HR konzultant, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura