Jsme česká společnost v oblasti textilního průmyslu . Zabýváme se výrobou a prodejem pracovních oděvů, pracovní obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Hledáme do týmu pracovníka na pozici prodejce - key account manager.

Prodejce - Key Account Manager

Co vás čeká

Etablovaná společnost v oblasti výroby a prodeje osobních ochranných pracovních pomůcek (oděvy, obuv, ochranné pracovní prostředky)

Náplň práce

  • budování vztahů s klíčovými zákazníky.
  • aktivní hledání nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
  • rozvoj vztahů se zákazníky a identifikace jejich potřeby
  • příprava podkladů pro jednání a obchodních prezentací
  • tvorba cenových nabídek, kalkulací
  • příprava nových projektů
  • vedení obchodních případů
  • příprava a účast na odborných veletrzích, konferencích a workshopech
  • pravidelné reportování vedení společnosti.

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí praxe v oblasti obchodu
  • orientaci na výsledky a cíle, profesionální a příjemné jednání
  • analytické a logické myšlení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • důvěryhodnost a profesionální vystupování
  • orientaci na zákazníka
  • time management
  • dynamickou osobnost, drive a energii
  • ŘP sk.B , aktivní řidič
  • pokročilou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook).

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní české společnosti
  • prostor pro seberealizaci
  • zajímavé projekty a možnosti implementace řešení pro B2B,
  • dynamický kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost využití služebního automobilu
  • nadstandardní platové ohodnocení při plnění plánu
  • notebook a telefon

Společnost
OTAVAN WORKWEAR s.r.o.
Adresa
Jeremiášova 2722/2b, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OTAVAN WORKWEAR s.r.o., Rastislav Renko
606 737 368