VGD je mezinárodní společnost, poskytující služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd, oceňování a podnikového poradenství. Jsme jednou z největších tuzemských společností v dané sféře, která na českém trhu působí již více než 20 let. Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenské služby na nejvyšší úrovni, včetně pečlivosti, která do oboru financí patří a nyní do našeho týmu hledáme:

Asistent Auditora Senior/Junior

Znalecký ústav VGD - AUDIT uvítá posilu do svého týmu:

· Senior/Junior Asistent Auditora

Náplň práce:

· Podílení se na vypracování auditní dokumentace v separátních oblastech pro juniorní asistenty
· Po zapracování odpovědnost za zpracování kompletních auditních dokumentací pro juniorní asistenty, schopnost zpracování kompletního auditního spisu pro seniorní asistenty
· Vedení týmu na seniorských pozicích
· Komunikace s auditory a klienty

Nabízíme:

· Práci v příjemném prostředí
· Pružnou pracovní dobu
· Profesní vzdělávání a individuální jazykové kurzy
· Finanční ohodnocení dle zkušeností včetně bonusů dle úspěchů společnosti
· Možnost kariérního růstu
· Benefity pro zaměstnance:
o Týden dovolené navíc
o Plně hrazené stravenky ve výši 118 Kč
o Příspěvek na penzijní pojištění až 2000 Kč měsíčně
o Občerstvení na pracovišti
o Firemní akce pro zaměstnance a rodiny zaměstnanců
o Zvýhodněně mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Požadujeme:

· Ukončené vysokoškolské vzdělání v případě Seniorní pozice
· 1-2 roky praxe v auditorské společnosti
· Student posledního ročníku VŠE v případě Juniorní pozice
· Samostatnost, komunikativnost a nadšení pro práci

Společnost
VGD, s.r.o.
Adresa
Bělehradská 314/18, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.