Společnost AUSTIS-REAL, s.r.o. www.autis-real.cz – správa nemovitostí, přijme ihned účetní pro SVJ / BD na HPP. PODMÍNKOU odborné vzdělání nebo praxe ve správě nemovitostí min. 2 roky. Pracoviště na Praze 8 - Karlín nebo Praze 6 - Břevnov.

Náplň práce:

komplexně vede účetnictví SVJ / BD, které má společnost ve správě, spolupracuje s mzdovou účetní společnosti, posílá přehledy či jinak komunikuje s úřady (FÚ, ČSSZ a zdravotní pojišťovny), spolupracuje s jednotlivými pracovníky v provozovně v rámci zajištění komplexní správy objektů, příprava podkladů pro vyúčtování služeb, zpracovávání zpráv o hospodaření, komunikace s výborem SVJ, občasná účast na shromáždění vlastníků

požadujeme spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, dobrý mluvený i písemný projev

Znalost práce na PC: Outlook, Word, Excel, výhodou znalost sw POHODA a iDes

Nabízíme: práce na plný úvazek, odborný růst a finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci kandidáta, stravenky, 1 týden dovolené navíc

Společnost
AUSTIS-REAL, s.r.o.
Adresa
Nekvasilova 625/2, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.