Co vás čeká

  • řízení organizace, tvorba rozpočtu a plánu činnosti (2členný tým)
  • strategické plánování činnosti a tvorba produktů cestovního ruchu
  • tvorba marketingových plánů, komunikace a PR organizace
  • komunikace se členy a partnery z oblasti cestovního ruchu
  • reprezentace / zastupování organizace
  • organizační zajištění veletrhů, prezentačních akcí a press tripů
  • zajištění běžného chodu organizace včetně distribuce propagačních materiálů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání (výhodou)
  • zkušenosti v oblasti cestovního ruchu (min. poslední 3 roky)
  • zkušenosti s dotačními programy a fundraisingem (výhodou)
  • zkušenosti s tvorbou produktů cestovního ruchu (výhodou)
  • znalost nabídky a poptávky turistické oblasti Pardubicko
  • pokročilá znalost AJ, další jazyky výhodou
  • reprezentativní vystupování, komunikativní dovednosti, výborné vyjadřování
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní plat ve výši 29.000,- Kč
  • rozmanitou náplň práce s možností osobního rozvoje a realizace
  • možnost dalšího vzdělávání a využití cizích jazyků
  • pracovní notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

Termín nástupu: dohodou

Obsah přihlášky do výběrového řízení:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Povinné přílohy přihlášky do výběrového řízení:

  • ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • výpis z evidence rejstříku trestů, který ke dni podání není starší tří měsíců – ORIGINÁL
  • písemný souhlas se zpracováním, uchováváním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely konkurzního řízení a to po celou dobu jeho trvání

Společnost
Pardubicko - Perníkové srdce Čech, z.s.
Adresa
Klášterní 54, Pardubice – Pardubice-Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pardubicko - Perníkové srdce Čech, z.s., Martin Karas