O nás

Mála dynamicky se rozvíjecí firma zabývajícím se komplexní dodávkou jednoúčelových strojů pro zákazníky v oblasti auto-motive.

Přátelské prostředí individuální přístup

Co vás čeká

Návrh konstrukce jednoúčelových strojů včetně příslušné dokumentace
Vývoj a optimalizace stávajícího řešení
Spolupráce na výběrových řízení, aktivní účast při integraci do provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. SŠ vzdělání strojírenského oboru
Znalost práce s 3D programy vítána
Znalost tvorby technické dokumentace
Samostatnost, aktivita, týmová práce
Řidičský průkaz B

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou práci ve stabilní společnosti s malým kolektivem, kreativní uplatnění, řízení projektu od nabídkového řízení po dodávku. Společné řešení problému u zákazníka.

Potenciál růstu na pozici vedoucí konstrukce, odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností

Smlouvu na dobu neurčitou(ostatní úvazky na dohodě)

Motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností

5 týdnů dovolené

Přátelské a neformální pracovní prostředí

Další jazykové a odborné vzdělávání

Ostatní firemní benefity(firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění atd.)

Pracovní doba

po-pá

7-15:30 (na dohodě, jak bude vyhovovat)

nebaví Vás práce v korporaci, přijďte k nám

Společnost
MANAUT DESIGN s.r.o.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

MANAUT DESIGN s.r.o., Jiří Švaříček
736 644 693