B2B Partner přijme pracovníka do oddělení DTP

Náplň práce

- tvorba provozně technické dokumentace (návody k obsluze a k montáži, uživatelské příručky, apod.)

- tvorba prodejních katalogů

Očekáváme

- znalost práce v Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Google Sketchup, znalost CAD systému výhodou

- schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci

- schopnost jednoduše, jasně a precizně se písemně vyjádřit

- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

- ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

Nástupní plat 25 000,-
Smlouvu na dobu neurčitou
Obědy zdarma
13. plat

Nástup: možný ihned

Žádáme uchazeče nejprve o zaslání životopisu na emailovou adresu a uvedení názvu nabízené pozice.

Společnost
B2B Partner s.r.o.
Adresa
Plzeňská 3070, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel