Divize BNFC-HR společnosti Bénéficielle, s.r.o. je personální agentura, která vyhledává pro své zákazníky vhodné zaměstnance na základě exkluzivních smluv. Více o nás na www.bnfc.cz

Technicko obchodní reprezentant

Pro našeho klienta, významnou technickou společnost sídlící na Praze - západ hledáme uchazeče na pozici Technicko- obchodní reprezentant. Ideálnní kandidát splňuje následující požadavky:

- SŠ s maturitou (podmínkou) technické, obchodní nebo v oboru – lepení, barev a laků, popřípadě zkušenost z oboru výhodou / VŠ technického zaměření výhodou
- znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou / případně stříkací technika
- praxe v obchodní činnosti v technické oblasti nutná

- znalost projektového řízení, zkušenost s řízením projektů
- dobrou práci s PC (denní práce excel, word, CRM)
- dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
- vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času
- pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
- řidičský průkaz B
- lokalita – Praha a blízké okolí (severo-západ)

- angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace

- oblast působnosti: Čechy

Náplň práce

· Navazování a rozvíjení obchodních vztahů, akvizice nových zákazníků.

· Zajišťování obchodní agendy společnosti, komunikace s obchodními partnery.

· Nabízení zboží a poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi

· Přijímání a vyřizování poptávek, tvorba obchodních nabídek.

· Tvorba obchodních plánů, příprava podkladů pro jednání a obchodní smlouvy.

· Prezentace produktů ve spolupráci s technickými specialisty společnosti.

· Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence.

· Vyhodnocování konkurenčních obchodních a cenových nabídek, srovnání s konkurencí.

· Vyhodnocování prodejů dle segmentů, zákazníků a produktů a služeb, hodnocení výkonnosti.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr, možnost plánování vlastního pracovního režimu
- práci z domova se zázemím firmy, případně na pobočkách
- motivační systém

- služební vůz, mobilní telefon, notebook

- dovolená navíc za odpracované roky

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Společnost
Bénéficielle, s.r.o.
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.