UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, které je pro své klienty partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

Zpracovatel úvěrových návrhů (18042)

Naším klientem je finanční instituce – spořitelní a úvěrové družstvo, které hledá do svého týmu schopného a samostatného Zpracovatele úvěrových návrhů.

Pracovní náplň:

* Zpracování podkladů pro úvěrová rozhodnutí, příprava a konstrukce obchodní části úvěrových návrhů v oblasti financování právnických osob.

* Kompletace a kontrola dokumentů potřebných pro úvěrová rozhodnutí.

* Koordinace přípravy úvěrových návrhů s risk managementem, právním oddělením a týmem pro zpracování úvěrové smluvní dokumentace.

* Spolupráce při přípravě smluvní dokumentace.

* Prověření klienta – kontrola registrů NRKI, BRKI, CRÚ, FÚ, MagnusWEB, obchodní rejstřík, ARES, katastr nemovitostí.

* Každodenní komunikace s obchodními manažery zodpovědnými za akvizice obchodních případů.

* Správa úvěrových případů.

* Pravidelný reporting.

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/právního směru.

* Min. 3 roky praxe ve finančním sektoru – podnikové financování.

* Zkušenosti z oblasti financování nemovitostí výhodou.

* Znalosti v oblasti: hodnocení finanční a nefinanční situace klientů, konstrukce úvěrových návrhů, znalost zajišťovacích instrumentů.

* Uživatelská znalost práce na PC.

* Pečlivost, důslednost a spolehlivost.

* Příjemné a komunikativní vystupování.

* Předpoklady pro týmovou práci.

Nabízíme:

* Zodpovědnou a samostatnou práci.

* Zajímavé finanční ohodnocení.

* Balíček firemních benefitů.

* Příjemné a moderní pracovní prostředí.

Další informace:

* Termín nástupu: dohodou

* Místo pracoviště: Praha 2

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Škrétova 490/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Úvěrový specialista, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

UniSearch s.r.o., Paulina Jesenková