Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

ASISTENT/KA FINANČNÍHO TÝMU / JUNIOR ÚČETNÍ

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici. Tato pozice je vhodná i pro šikovného absolventa ochotného učit se novým věcem.

Náplň práce:

- registrace přijatých plateb zákazníků v interním systému

- zasílání upomínek, přehledů nedoplatků, řešení problematických položek se zákazníky

- vypracování reportů o pohledávkách

- související administrativní práce

- komunikace s kolegy z ostatních poboček společnosti

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- znalost anglického jazyka – vyřizování emailů, telefonátů v AJ

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost

- praxe v oblasti administrativy nebo financí výhodou

- znalost práce na PC (MS Office)

Společnost nabízí:

- zaškolení

- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

- prostředí rozvíjející se mezinárodní společnosti

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod – 5 týdnů dovolené, stravenky, kurzy atd.

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s přesným názvem pozice, o kterou máte zájem, na e-mailovou adresu davidova at sevenreasons.cz Děkujeme.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Seven Reasons s.r.o., Jana Davidová