Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Technik - správce technické dokumentace

Popis pracovní pozice:

- zavedení systému správy technické dokumentace (TD) ve společnosti (HW a SW podpora, organizace struktury dokumentace, číselníky, přístupová práva apod.)

- administrace systému správy technické dokumentace ve společnosti (tvorba legislativy, metodické vedení lokálních správců technické dokumentace)

- operační správa evidence technické dokumentace v aplikovaném systému vedení TD, její archivace, aktualizace dle skutečného stavu, změnová řízení v rámci zásahů do technologie apod.

- evidence přidělování technické dokumentace interním a externím uživatelům včetně související evidence dle požadavků uživatelů systému

- převod papírové TD do elektronické evidence a její archivace

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektrotechnika)

zkušenosti se správou systému pro vedení správy TD

velmi dobrá znalost grafického SW (např. CAD)

schopnost samostatného rozhodování, koncepční myšlení a týmová spolupráce

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel