Pracovní náplň:

komplexní péče o zákazníka v oblasti IT prostředníctvím vzdálené správy i osobně na místě a to na pravidelné i operativní bázi. Montáž PC, instalace IT, realizace a konfigurace síťového připojení, serverových řešení, interaktivní IT techniky.

Požadujeme znalost:

  • zkušenosti s MS Windows klienty
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu stále se vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • znalost konfigurace MS Exchange, Kerio, SQL
  • zkušenosti s instalaci sítí Cat 5e,6
  • problematiky routování
  • Active Directory, Windows Server 2012/2016
  • orientace v problematice routerů, switchů , Wi-Fi spojů
  • certifikace pro servery, poč. sítě

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • spolupráce na zajímavých projektech pro významné zákazníky
  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • prostor pro seberealizaci

Společnost
FLAME System s.r.o.
Adresa
Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FLAME System s.r.o., Nikola Gorgol
596 114 860