Junior účetní / Junior Accountant (Praha 5)

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost se sídlem v Praze – obsazujeme pozici Junior účetní / Junior Accountant.

Náplň práce:
•evidence, kontrola a zadávání přijatých a vydaných faktur do účetního systému
•příprava příkazů k úhradě
•řešení případných nesrovnalostí při platbách
•spolupráce při zpracování měsíčních a ročních rekonciliací
•zpracování související administrativy
•spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadavky:
•SŠ/VŠ vzdělání
•praxe v oblasti financí, účetnictví 1 rok (alespoň při studiu)
•dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
•základní znalost účetních standardů
•dobrá znalost MS Office (Excel)
•pečlivý a zodpovědný přístup, samostatnost, smysl pro týmovou práci

Nabídka:
•zázemí stabilní mezinárodní společnosti
•dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů
•možnost odborného rozvoje a růstu

www.ghsconsulting.cz

Společnost
GHS Consulting s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Specialista pohledávek, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Vodičkova 41, 112 09 Praha 1, Česká republika
+420 224 152 084