Hledáme novou posilu na pozici Specialista pro výkonnostní marketing.

Náplň práce:

  • SEO, PPC - výkonnostní marketing
  • správa socialních sítí (Facebook, Instagram, Pinterest)
  • základy kódování
  • remarketing i-dynamický
  • produktové reklamy (Bonami, Favi)
  • publikace PR
  • správa webowých stránek společnosti (www.esyst.cz, www.luxprim.cz)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti s výkonnostním marketingem a uvedenou náplní práce
  • spolehlivost, samostatnost, preciznost, nadhled
  • vlastní organizace práce
  • kódování nebo tvorba grafiky (není podmínkou, ale velkou výhodou)

CO NABÍZÍME:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • vlastní rozvojový plán a mentoring
  • kancelář v nejkrásnějším showroomu se svítidly v Brně
  • 5 sick days
  • 20 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

Společnost
ESYST, s.r.o.
Adresa
Vídeňská 101/119, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Grafik, Marketingová strategie, Webdesigner, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ESYST, s.r.o., Klára Macháčová
720 074 053