Grafický designér

Budete pracovat ve společnosti, která je dynamická, rychle rostoucí a ve svém oboru patří mezi evropskou elitu. Svou prací budete schopni oslovovat prakticky celý svět!

Požadujeme
• Schopnost práce v programech Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe InDesign
• Schopnost pracovat v kancelářském balíku Microsoft Office
• Znalost anglického jazyka minimálně na plynné komunikativní úrovni (mluvené i psané slovo)
• Samostatnost
• Schopnost se samostatně rozhodovat
• Důslednost a spolehlivost
• Kreativita
• Schopnost týmové spolupráce

Nabídka
• Zázemí stabilní IT společnosti
• Prac. smlouva na dobu neurčitou
• Mzda 23-25k dle zkušeností + prémie
• Plný pracovní úvazek
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Kreativní náplň práce
• Možnost 5 týdnů dovolené
• Občasná práce z domova
• Zajímavé finanční ohodnocení - kvartální odměny
• 3 dny Sick days
• Další benefity (jazykové kurzy, stravenky telefon, notebook, ...)

Pracovní náplň
• Návrh designu produktových obalů a balení
• Grafická příprava produktových dokumentů
• Rozvoj firemní marketingové prezentace
• Rozvoj efektivní prezentace produktového portfolia v síti zahraničních prodejních partnerů
• Aktivní komunikace s dodavateli (ČR, Taiwan, Čína)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s ukázkou svých nejlepších prací.

Společnost
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel