Agentura práce s tradicí již od roku 2000.

Odpolední výpomoc ve skladu - 185 Kč/hod., zálohy denně!

Chcete se stát součástí mezinárodního velkoobchodu s elektronikou a spotřebiči?
Pak hledáme přímo Vás - spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky!

Co vás čeká?
- manipulační a kompletační práce ve skladu
- balení a příprava k expedici
- skladové práce

Lokalita, pracovní doba....
- Říčany (Praha východ), doprava z metra C Háje, cca 15 min.
- podmínkou je absolvovat školení (termín dle domluvy)
- poté možnost domlouvat směny dle Vašich časových možností týden dopředu,
minimálně však 3x týdně, ideálně 5x týdně
- pracovní doba 16.00 - 20.00 hod.
- občas je možné, že se skončí dříve - nicméně i tak máte garantovány proplacené
min. 4 hodiny! Pokud by se končilo o něco déle, samozřejmě Vám přesčas
proplacený rovněž bude.

Co požadujeme?
- na tuto brigádu je nutné zaškolení (termín dle domluvy)
- čistý výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- zkušenosti ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?
- možnost zálohy 50% kdykoliv při doručení docházkového listu (i denně)
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- skvělý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce a výběru směn

Společnost
UNIJOB s.r.o.
Adresa
Opatovská 870/21, Praha – Háje
Plat
Plat: 185 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 15.10.2018 – 31.12.2019
Zadavatel: Personální agentura