O co jde

Jsme středně velká agentura s přátelskou atmosférou a profesionálním přístupem. Do naší epické stáje hledáme plnokrevníka na pozici Account Executive.

Na co se u nás můžeš těšit

1) Práce se skvělými lidmi v příjemném prostředí kousek od Stromovky.

2) Velmi slušné ohodnocení. Odměna je u nás založena na vysokém fixu a zajímavých bonusech. Příjem navíc pravidelně zvyšujeme.

3) Táhneme za jeden provaz. Každý je u nás samozřejmě zodpovědný za své klienty, jsme ale zároveň zvyklí si vzájemně pomáhat a zastupovat se.

4) Přestože hledáme člověka se zkušenostmi, je nám jasné, že nejdřív bude potřeba se zapracovat. Počítáme tedy s pozvolným rozjezdem a pečlivým zaškolením, samozřejmostí je i následná možnost dalšího rozvoje a průběžného vzdělávání.

5) Firemní benefity:

- Na víkendové lyžování tě asi nevytáhneme, rádi ale společně zajdeme na pivo nebo jiné teambuildingové akce odpočinkového rázu :-)

- Vzhledem k charakteru práce spolu trávíme dost času. Když ti ale přijde truhlář nebo instalatér, budeš potřebovat hodit mámu do nemocnice nebo se prostě necítíš dobře, není problém si domluvit home office.

- Budeš mít možnost navštívit řadu top přednášek a vzdělávacích konferencí.

- V kanceláři si každý den můžeš dát skvělý čaj a kafe, na konci roku tě zase potěšíme pěknou finanční prémií. A na tvoje narozeniny určitě nezapomeneme ;-)

6) Kariéra. V Epiku hodně dbáme na rozvoj, a pokud máš předpoklady vést tým, určitě to nebudeme přehlížet. Byli bychom sami proti sobě.

Co z tebe udělá černého koně

1) Zkušenosti s prací v médiích nebo samotným PR na klientské či agenturní straně.

2) Zodpovědnost, proaktivita, analytický přístup, chuť jít dopředu, dobrá organizace práce, schopnost zachovat chladnou hlavu, samostatnost, pečlivost a nebojácnost.

3) Schopnost dobře psát = umět odlišit podstatné sdělení od podružného, vcítit se do čtenáře, vynikající stylistika a gramatika, bohatá jazyková výbava, práce s MS Office.

4) Drive = nemít problém komunikovat s novými lidmi a nabízet jim témata tak, aby je zaujala. Sezením u počítače a rozesíláním mailů nikdo kariéru neudělal. Přicházet s vlastním řešením situací a nápady. Přemýšlet o tom, co klientovi skutečně pomůže a jak to uděláme, ne setrvávat v nefunkčních rutinních činnostech jen proto, že „se to tak dělá“.

5) Láska k této práci = mít chuť se vzdělávat a učit se nové postupy a celé obory. Naši klienti jsou poměrně různorodí, je proto potřeba být flexibilní a otevřený.

Nehledáme člověka znaveného prací v oboru, ale živelného profíka, kterého budou klienti milovat.

Million Dollar Baby

Detailní znalost českého mediálního trhu, osobní vazby na novináře

Co u nás budeš dělat

Budeš spolupracovat na správě několika klientů. Jde o pestrou paletu činností. Součástí tvé práce bude psaní textů a článků, tvorba obchodních i interních materiálů, spolupráce s grafikem, komunikace s novináři, odborníky a třetími stranami. Také se budeš podílet na krizové a interní komunikaci. Při této práci využiješ všechny své znalosti a dovednosti a určitě se i mnohému naučíš.

Jednáme na rovinu. Chceme a nabízíme přesně to, co píšeme. Pokud ve výše uvedených řádcích vidíš svou budoucnost, rádi se s tebou potkáme.


Informace o pozici

Společnost
EPIC Public relations s.r.o.
Adresa
Dukelských hrdinů 567/52, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Média, reklama a PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EPIC Public relations s.r.o., Ondřej Tesař
725 920 730