Máš týmového ducha a dokážeš táhnout za jeden provaz?
Hledáš smysluplnou a inspirativní práci?
Chceš uplatnit své silné stránky a jazykové znalosti?

Potom je pro Tebe Rödl & Partner tou správnou volbou...

V České republice působíme od roku 1991 v pobočkách v Praze a Brně a jsme držitelem titulu Právnická firma roku v letech 2012 až 2018 v oboru daňového práva. S celkovým počtem více než 320 tuzemských poradců potvrzujeme postavení mimořádně silné poradenské kanceláře poskytující poradenství v oboru daně, audit, právo, BPO a management & business consulting takzvaně „z jedné ruky“.

Pro kancelář v Praze nyní hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

ASISTENTKA PRO OBLAST RECEPCE S NĚMECKÝM JAZYKEM

Tvůj profil

  • SŠ vzdělání s maturitou a ochota učit se novým věcem, vhodné i pro studenty a absolventy VOŠ/VŠ
  • Možnost práce na plný úvazek střídavě v časech 7:30h - 16:00h/12:00h - 20:00h
  • Komunikativní znalost německého podmínkou, znalost anglického jazyka vítána
  • Předchozí pracovní zkušenost na pozici administrativní asistentky pro oblast recepce / recepční v poradenské kanceláři vítána
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Vstřícné a plně profesionální vystupování
  • Spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti, time management

Pracovní náplň

  • Budete působit jako front officer kanceláře s mezinárodní působností
  • Neodmyslitelnou součást tvoří denní telefonická i osobní komunikace v německém, anglickém a českém jazyce, organizace a koordinace pracovních klientských schůzek, komunikace a organizace svěřených úkolů v rámci kanceláře i napříč odděleními
  • Dále práce s klientskou databází, další administrativní a sekretářské činnosti dle požadavků nadřízeného
  • Podpora a spolupráce v oblasti PR a HR aktivit kanceláře
  • Mezi Vaše hlavní kompetence bude patřit příprava a zpracování příchozí a odchozí obchodní korespondence, příprava podkladů a prezentací pro jednání

Vaše perspektiva

  • Zázemí renomované mezinárodní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
  • Zajímavá a motivující práce v mladém dynamickém kolektivu s příjemnou pracovní atmosférou
  • Možnost dalšího vzdělávání jak v oblasti odborné, tak i jazykové
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv
  • Ohodnocení adekvátní Vašemu pracovnímu nasazení podpořeno benefity
  • Teambuildingové akce

Kontakt

Vaše nabídky společně s CV, případně dalšími podklady a vysvědčeními zašlete prosím prostřednictvím odkazu „odpovědět“ přímo do HR oddělení společnosti Rödl & Partner.

Společnost
Rödl & Partner
Adresa
Platnéřská 191/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.